XI Niedziela w ciągu roku A.D. 2024 – 16 czerwca 2024 r.

1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Św. Brata Alberta Chmielowskiego.
  2. W piątek zakończenie roku szkolnego. Msza w kościele o godz. 9.00.
  3. W sobotę na naszym stadionie od godz. 16.00 będą odbywać się Gminne Zawody Straży Pożarnej. Serdecznie zapraszamy.
  4. W następną niedzielę podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 będziemy dziękowali ks. Marcinowi za 6 letnią posługę w naszej parafii.
  5. Serdecznie zapraszam przez cały czerwiec na nabożeństwa ku czci NSPJ, po Mszy Świętej, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  7. Bóg zapłać za prace przy Domu Parafialnym: Panom Krzysztofowi Kroczyńskiemu, Łukaszowi Mrugale, Piotrowi Kroczyńskiemu, Grzegorzowi i Markowi Cyranowskim, Jackowi Czyżowi, Marianowi Buchajczykowi, Tadeuszowi Szabale, Pawłowi Oleksiejowi, Krzysztofowi Pylakowi.
  8. Bóg zapłać za koszenie trawy na cmentarzu Panu Bogdanowi Makuchowi i Kazimierzowi Paluchowi.
  9. Jutro na godz. 8.00 potrzebna jest pomoc przy układaniu płyt ażurowych od asfaltu przy nowo planowanej drodze do kościoła (po drugiej stronie rzeki). Zapraszam chętnych z taczkami i szpadlem.
  10. Bóg zapłać za dar w kwocie 100 zł, 200 zł, 100 zł.
  11. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).