XXIII Niedziela w ciągu roku A.D. 2024 – 08 września 2024 r.

1. Dzisiaj 8 września przypada także Święto Narodzenia NMP. Chociaż Msze Święte są sprawowane z niedzieli to jednak poświęcimy zwyczajowo ziarno i nasiona na zasiew.
  2. Bóg zapłać za wczorajszą pieszą pielgrzymkę do Chełma. Za ten piękny czas, modlitwy, radości i śpiewu. Bóg zapłać za wspólne pielgrzymowanie osób z innych parafii i za bardzo życzliwe przyjęcie nas i poczęstunek na trasie pielgrzymki.
  3. W czwartek wspomnienie Najświętszego Imienia Maryi, w środę 13 dzień miesiąca i po Mszy Świętej Różaniec Fatimski, w sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego – e tym dniu w przededniu wspomnienie NMP Bolesnej – Msza Święta, o godz. 18.00 tylko przy kapliczce.
  4. Za tydzień, po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla dzieci z klasy 3 i ich rodziców. A za dwa tygodnie także po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla młodzieży z klasy 6, 7 i 8 oraz dla ich rodziców, w związku z przygotowaniem do sakramentu bierzmowania.
  5. W najbliższą sobotę po Mszy Świętej przy Kapliczce ok. godz. 19.00 w Domu Parafialnym spotkanie dla wszystkich, którzy chcą pomóc w organizacji Festynu Parafialnego, który odbędzie się w niedzielę 29 września. Serdecznie zapraszam.
  6. Za tydzień ofiarami do puszki wesprzemy fundusz ewangelizacji w środkach społecznego przekazu.
  7. Kościół sprzątały (kartka)
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. Polecam aby zabrać i czytać prasę katolicką. Są także do nabycia Kalendarze Maryjne w cenie 12 zł.