Pielgrzymka piesza do Wąwolnicy

31 sierpnia 2024 roku ruszamy do Sanktuarium Matki Boskiej Kębelskiej w Wąwolnicy

Organizujemy pieszą pielgrzymkę z Lublina do Wąwolnicy (do Lublina – pod Archikatedrę dojedziemy autokarem). Autokar będzie z nami na trasie przemarszu. Trasa liczy ok. 35 km, którą pokonamy jednego dnia. Wyruszymy z Lublina, spod Archikatedry o godz. 7.00. Dojście do Wąwolnicy na Eucharystię, o godz. 18.00.

Ok. godz. 6.00, zabieramy chętnych pielgrzymów (parking przed kościołem w Oleśnikach) – którzy się zapiszą – autokarem do Lublina, a później z Wąwolnicy po Eucharystii odwieziemy.

Zabieramy ze sobą suchy prowiant na cały dzień, wodę, wygodne buty, nakrycie głowy i coś od deszczu.

Koszt pielgrzymki: (przejazdu autokarem i gorąca zupka z chlebem na trasie, to ok. 50 zł)

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy na stronie internetowej www.olesniki.diecezja.lublin.pl. Kontakt: ks. Piotr Drozd, tel. 604295127, mail. piotrd858@gmail.com