XII Niedziela w ciągu roku A.D. 2024 – 23 czerwca 2024 r.

1. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Uroczystość Narodzenia Św. Jana Chrzciciela, a w sobotę Uroczystość Św. Apostołów Piotra i Pawła.
  2. Dzisiaj podczas dziękujemy ks. Marcinowi za 6 letnią posługę w naszej parafii.
  3. Serdecznie zapraszam przez cały czerwiec na nabożeństwa ku czci NSPJ, po Mszy Świętej, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  4. Za tydzień będzie zmiana godziny drugiej Mszy Świętej. Będzie sprawowana o godz. 12.00.
  5. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  6. Bóg zapłać za prace przy Domu Parafialnym: Jackowi Czyżowi, Marianowi Buchajczykowi, Tadeuszowi Szabale, Ryszardowi Koziołowi, Tomaszowi Panasowi, Ryszardowi Olejarzowi, Krzysztofowi Jurkowi, Grzegorzowi Cyranowskiemu, Leszkowi Banakowi, ekipie Radosława Pająka za układanie kostki oraz sąsiadom Klimkom za możliwość korzystania z posesji.
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. Zapowiedź przedślubna: Marcin Łysomirski, kaw. z Oleśnik par. tut. i Agnieszka Kuźmicka, panna z Łęcznej, par. Św. Józefa.