19 kwietnia – 26 kwietnia 2020 roku

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego 19 kwietnia 7.00       9.00   11.00 1) O Boże błog. potrzebne łaski, dary Ducha Świętego oraz o opiekę Matki Bożej dla Ks. Marcina 2) Dziękczynno-błagalna, w intencji Marcela w 8 r. ur, siostry Natalii, rodziców i wnuków 1)Za Parafian 2)+ Marianna, Feliks Janiak; Zofia, Józef Adamiak 1)Dziękczynno – błagalna w 1 r urodzin Marii 2)Dziękczynno – błagalna w 5 r urodzin Zuzanny
Poniedziałek 20 kwietnia 18.00 1) + Jan, Natalia, Banak; Henryk Banak 2) Msza św. pierwsza „nowennowa” za przyczyną św. F. Kowalskiej: „O miłosierdzie Boże dla całej ludzkości, a szczególnie dla  biednych grzeszników”, aby przez bolesną mękę Jezusa otrzymali łaskę wysławiania Boga w Trójcy Jedynego w tym i przyszłym życiu”.
Wtorek 21 kwietnia 18.00 1) + Czesława Kulisz (2 miesiąc po śmierci) – od wnuka Łukasza 2) „O Boże  błogosławieństwo dla pracowników winnicy Pańskiej- kapłanów i stanu zakonnego”, aby oświetleni światłem płynącym z  Serca Jezusa i Niepokalanego Serca Maryi, mogli przewodzić innym na drogach zbawienia”.
Środa 22 kwietnia 18.00 1) + Aleksander, Sabina, Wiesław, Wiktoria, Albin, z rodz. Mrugała 2) „O Boże błogosławieństwo i opiekę, o miłość i zachowanie skarbu wiary świętej dla dusz wiernych Jezusowej nauce”
Czwartek 23 kwietnia 18.00 1) + Czesława Kulisz (od sąsiadów) 2) „O Boże  światło dla pogan i tych, którzy Boga jeszcze nie znają, aby doznali prawdziwej radości i szczęścia z powrotu do Boga poprzez kontakt z Ewangelią”
Piątek 24 kwietnia 18.00 1) + Stanisław Janiak (1r), Anna Janiak 2) Za dusze braci odłączonych, zwłaszcza tych, którzy roztrwonili dobra Boga, nadużyli Jego łask trwając uporczywie w swoich błędach, aby powrócili do jedności z Kościołem.
Sobota 25 kwietnia 18.00 1) + Florentyna, Józef, Mieczysław Wilk; Paulina, Józef Mrugała 2) „Za dusze ciche i pokorne i dusze małych dzieci, aby były szczególnym upodobaniem Ojca Niebieskiego oraz wonnym bukietem przed tronem Bożym”
III Niedziela Wielkanocna 26 kwietnia 7.00         9.00     11.00 1) Dziękczynno-błagalna w 3 r urodzin Igora oraz w intencji rodziców i wnuków 2) „Za dusze, które szczególnie wśród wszelkich udręczeń i przeciwności czczą i wysławiają miłosierdzie Boże”, aby zajaśniały szczególną jasnością w życiu przyszłym.” 1) Za Parafian 2) + Jan (r), Seweryna, Stanisława, Andrzej, Feliksa, z rodz. Garbaczewskich 1) Dziękczynno-błagalna w 50 r sakramentu małżeństwa Anny i Jana Kozioł 2) Dziękczynno-błagalna w 30 r sakramentu małżeństwa Janusza i Teresy Dzirbów