II Niedziela Adwentu A.D. 2018 – 09 grudnia 2018 r.

1. Dziękuję Bogu za piękny czas rekolekcji adwentowych w naszej parafii. Dziękuję za Waszą obecności pojednanie z Bogiem. Troszczmy się o czyste serce i pielęgnujmy stan łaski uświęcającej. Dziękujemy ks. Robertowi Karczmarkowi za poprowadzenie rekolekcji świadectwo życia.
  2. Zapraszam na Roraty, czyli Msze Święte wotywne o Najświętszej Maryi Pannie odprawiane we środy i soboty, o godz. 6.30, a po Mszy na śniadanie.
  3. Zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu: czwartek, po Mszy Świętej, o godz. 16.00.Zakończenie o godz. 17.00.
  4. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół (kartka). Dziękuję za przygotowywanie posiłków podczas rekolekcji i dostarczenie ciasta i innych produktów. To podziękowanie składam na ręce Pani Jolanty Mazurek.
  5. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach:
  6. W tym tygodniu przypada wspomnienie: we czwartek – Św. Łucji, piątek – Św. Jana od Krzyża.
  7. Dzisiaj przy wyjściu z Kościoła możemy złożyć ofiary, które będą przeznaczone na „Pomoc Kościołowi na Wschodzie”.
  8. Są jeszcze do nabycia świece Caritas.
  9. W piątek odwiedzę chorych od godz. 9.00. Możemy zgłaszać chorych w zakrystii.
  10. W piątek też, na godz. 17.00 zapraszam młodzież do Domu Parafialnego.
  11. Przypominam rodzicom o możliwości włączenia się Różę Różańcową rodziców modlących się za swoje dzieci.
  12. Do środy możemy przywozić pod Dom Parafialny elektrośmieci. Zostaną one zabrane w czwartek o godz. 12.00.
  13. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedzielę oraz Mały Gość Niedzielny.