II Niedziela Adwentu A.D. 2020 – 06 grudnia 2020 r.

1. Dziękuję Wam za obecność i spowiedź adwentową w dniu wczorajszym. Przypominam, że spowiadamy przed każdą Mszą Świętą zarówno w niedzielę jak i dzień powszedni.
  2. We wtorek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze Święte, o godz. 9.00 i 17.00. Tacę przeznaczymy na Fundusz obrony życia. Dzisiaj już poświęcimy medaliki Niepokalanej dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  3. Przypomnę, że są do odebrania w kościele opłatki oraz listy do Parafian. Przekazujmy tą wiadomość sąsiadom, zachęcając do udziału w Liturgii także w dzień powszedni. Zapraszam także na Roraty, w środy i soboty oraz w Wigilię, o godz. 6.30. Zapraszam na adoracja Najświętszego Sakramentu w ciszy, w czwartki od godz. 15.00.
  4. Proszę o indywidualnie umawianie wizyty u chorych.
  5. Bóg zapłać za składkę do koszyczka. Bóg zapłać za ofiary składane przy okazji opłatka na ogrzewanie kościoła. Bóg zapłać także za 3 ofiary po 100 zł każda na potrzeby kościoła. Dziękuję!!!
  6. Dziękuję Paniom sprzątającym i dezynfekującym kościół (kartka).
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka). Są jeszcze intencje wolne na sobotę i niedzielę.
  8. Zachęcam do zabrania prasy katolickiej. Jest jeszcze kalendarz Maryjny i świece Caritas.