II Niedziela w ciągu roku A.D. 2020 – 19 stycznia 2020 r.

1. „To jest moje przykazanie, abyście się wzajemnie miłowali, tak jak Ja was umiłowałem”. Trwa tydzień modlitw o jedność chrześcijan. Niech miłość Chrystusa przynagla nas do wzajemnej miłości. W intencji jedności chrześcijan ofiarujmy też modlitwę, Komunię Świętą oraz cierpienia.
  2. Trwa wizyta duszpasterska. W tym tygodniu odwiedzę rodziny (kartka). Gdyby ktoś mnie jeszcze chciał przyjąć to proszę o kontakt w celu umówienia dogodnego terminu.
  3. Za tydzień zapraszam na spotkanie po Mszy Świętej o godz. 11.00 Radę Duszpasterską – Parafialną.
  4. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół (kartka).
  5. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  6. W tym tygodniu obchodzimy wspomnienia: we wtorek – Św. Agnieszki, w piątek – Św. Franciszka Salezego, w sobotę Święto Nawrócenia Świętego Pawła. Wszystkim solenizantom i jubilatom oraz babciom i dziadkom z okazji Dnia Babci i Dziadka składamy najlepsze życzenia.
  7. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny (przepis na doskonały domowy chleb), Niedzielę (o tygodniu modlitw o jedność chrześcijan), Mały Gość Niedzielny (łamigłówki na ferie, plakat z Dawidem Kubackim).