III Niedziela Adwentu A.D. 2018 – 16 grudnia 2018 r.

1. Dzisiaj rozpoczynamy drugą część Adwentu – przygotowującą nas bezpośrednio do Uroczystości Narodzenia Pańskiego.
  2. Zapraszam na Roraty, czyli Msze Święte wotywne o Najświętszej Maryi Pannie: w środę i sobotę oraz w Wigilię, o godz. 6.30.
  3. Zapraszam na Adorację Najświętszego Sakramentu: czwartek, po Mszy Świętej, o godz. 16.00. Zakończenie o godz. 17.00.
  4. Serdecznie dziękuję za złożone ofiary z racji przyjęcia poświęconego opłatka. Łączne zebrano 5220 zł. Dziękuję za trud naszym Radnym.
  5. Gdyby ktoś jeszcze chciał otrzymać opłatek, wyłożony jest na stoliku pod chórem.
  6. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół (kartka).
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka). Ponadto na tablicy ogłoszeń wywieszone są intencje także na kolejny tydzień.
  8. Za tydzień w niedzielę, podczas Mszy Świętej o godz. 11.00 poświęcimy Figurki Dzieciątka Jezus (można je nabyć – na stoliku).
  9. Jeszcze mamy wolne miejsca w Róży Różańcowej rodziców modlących się za swoje dzieci. To codzienna modlitwa jednej tajemnicy różańca świętego w swoich domach. Zapraszam!
  10. Dziękuję za zrobienie porządków w domu i przekazanie elektrośmieci.
  11. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny (bezpłatny dodatek – płyta „Najpiękniejsze Kolędy”), Niedzielę (m. inn. o nowych możliwościach dla Kół Gospodyń Wiejskich – czyli o nowej ustawie) oraz Mały Gość Niedzielny (Ikona Maryi Niosącej Ducha Świętego z modlitwą o daty Ducha Świętego).