III niedziela Wielkanocna A.D. 2023 – 23 kwietnia 2023 r.

1. Dzisiaj cieszymy się wizytą Księdza Biskupa Józefa Wróbla w naszej parafii. Po 5 latach mamy okazję aby pokazać co w naszej parafii się dokonało, a nade wszystko wspólnie modlić się Pasterzem naszej diecezji i prosić o błogosławieństwo. Wspólnie już dziękujemy za 20 lat od poświęcenia kościoła i 40 lat od powstania parafii.
  2. Dziękujemy Księdzu Biskupowi za obecność, słowo skierowane do nas i wspólną modlitwę. Dziękujemy za udzielony sakrament bierzmowania naszej młodzieży.
  3. Za tydzień w naszym gronie parafialnym będziemy przezywać niedzielę poświęcenia naszego kościoła.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła rodzicom i młodzieży bierzmowanej. Dziękuję za prace wykonane przy Domu Parafialnym oraz za koszenie trawy i porządki wkoło kościoła i na cmentarzu parafialnym. Dziękuję za złożoną ofiarę na potrzeby parafii. Dziękuję serdecznie Pani Mirosławie Mazurek troskę o kwiaty w kościele.
  5. Jutro uroczystość Św. Wojciecha Bp i M. Patrona Polski, we wtorek Świętego Marka, a w sobotę Św. Katarzyny Sieneńskiej.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).