IV Niedziela Wielkanocna A.D. 2020 – 03 maja 2020 r.

1. Dzisiaj polecamy w naszej modlitwie naszą Ojczyznę w 229 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja.
  2. Dzisiaj także jest Niedziela Dobrego Pasterza. Rozpoczyna ona tydzień modlitw o powołania. Podczas Mszy Świętych i nabożeństw będziemy się o to modlić.
  3. W minionym tygodniu wpłynęły kolejne ofiary. Na konto parafialne 100 zł oraz bezpośrednio 490 zł. Bóg zapłać.
  4. Od 11 maja rozpoczniemy malowanie naszego kościoła, a w tym tyg. kilka prac elektrycznych. Dziękuję już za gotowość podjęcia tych prac, a także proszę jeszcze o chętnych od poniedziałku 11 maja.
  5. Zapraszam serdecznie na nabożeństwa majowe, po Mszy Świętej o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy Świętej, o godz. 9.00.
  6. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Świętego Floriana – patrona strażaków; w środę Świętych Filipa i Jakuba; w piątek Uroczystość Świętego Stanisława.
  7. Poświęcenia pól odbywają się w wyznaczonych miejscach (gdy będzie padał deszcz w Kościele):

Żużlówka, przy krzyżu u Musiejowej                                   9 maja, 15.00

Zarzecze i Zamost, obok Krzysztofa Gładysza, na dole               9 maja, 16.30

Kąt i Centrum, Kapliczka MB Bolesnej                                  16 maja, 16.00

• Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, opryskanie kostki i posprzątanie terenu wokół kościoła i Domu Parafialnego (kartka).
  • Intencje Mszalne na bieżący tydzień (kartka). Są jeszcze wolne intencje. Kto zamówił Mszę Świętą po „majówce”, może ją przełożyć przed „majówką”, na godz. 18.00. Proszę wtedy o telefon z informacją.
  • W piątek 1 maja z naszej wspólnoty parafialnej odeszły: ś.p. Czesława Pitucha – pogrzeb w poniedziałek o godz. 14.00 oraz ś.p. Maria Dzirba – pogrzeb we wtorek, o godz. 12.00. Pół godz. Wcześniej różaniec w kościele. Polećmy Je Miłosierdziu Bożemu praz wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo…, Wieczny odpoczynek …