IV Niedziela Wielkanocna A.D. 2024 – 21 kwietnia 2024 r.

1. Dziękuję serdecznie za wspólne pielgrzymowanie na Litwę. Dziękuję wszystkim, którzy w tej pielgrzymce uczestniczyli, a także dziękuję Panu Remigiuszowi Polskiemu i Biuru Podróży Wycieczka za zorganizowanie pielgrzymki i pilotowanie, a także za bycie przewodnikiem. Dzisiaj o godz. 11.00 odprawiam Mszę Świętą za wszystkich pielgrzymów.
  2. Ten tydzień to czas modlitwy za powołanych oraz o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne.
  3. We wtorek uroczystość Świętego Wojciecha patrona Polski, a w czwartek święto Św. Marka Ewangelisty.
  4. Za tydzień w niedzielę będziemy dziękować i modlić się za naszą parafię i Kościół, bowiem przypada 21 rocznica poświęcenia naszego kościoła.
  5. Od dzisiaj Radni Parafialni przyjdą do nas za zbiórką gospodarczą. Zwracamy się z prośbą o złożenie ofiar na utrzymanie cmentarza oraz na prace prowadzone przy parafii. Oprócz remontu wewnątrz Domu Parafialnego, trwają i przygotowywane są prace na zewnątrz. Wykopany został i zalany fundament pod garaż i miejsce na kosiarki i inny sprzęt kościelny. Trwają prace budowlane, a następnie planowane jest położenie kostki wkoło domu i do garażu. Bóg zapłać wszystkim za zrozumienie, za ofiary, które składacie na tacę, indywidualne, oraz te przy okazji zbiórki.
  6. Bóg zapłać za pomoc w tych pracach w minionym tygodniu Panom: Markowi Gładyszowi, Marianowi Buchajczykowi, Janowi Czyżowi. Bóg zapłać za użyczenie potrzebnego materiału i sprzętu Panu Jackowi Czyżowi oraz Łukaszowi Mrugale.
  7. Do chorych przyjadę w najbliższy piątek 26 kwietnia.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  9. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  11. Podaję już program poświęcenia pól, które będzie w maju:
Kolonieprzy krzyżu obok cmentarza2 maja, godz. 16.30
Żużlówkaprzy krzyżu u Musiejowej1 maja, godz. 16.30