IV Niedziela Wielkiego Postu A.D. 2019 – 31 marca 2019 r.

1. Już od jutra następuje zmiana w godzinach Mszy Świętej w ciągu tygodnia. Eucharystie będą odprawiane o godz. 18.00 i wg. potrzeb. Także nabożeństwa wielkopostne: środowe Gorzkie Żale, czwartkowa adoracja Najświętszego Sakramentu i piątkowa Droga Krzyżowa będą odprawiane po tej Mszy Świętej. Nabożeństwa z okazji I czwartku, piątku i soboty, także po Mszach Świętych, o godz. 18.00. Różaniec w sobotę, o godz. 17.30.
  2. Zapraszam do kontaktu chętne osoby do pomocy przy dekoracji Grobu Pańskiego.
  3. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół. (kartka)
  4. Dziękuję Panu Wiesławowi Banakowi i ekipie za pomoc w załadowaniu i wywiezieniu śmieci z cmentarza. Przypominam, że tylko do jednego worka (z przodu – zielony) wrzucamy bioodpady, inne śmieci wrzucamy do pozostałych worków. Dziękuję także Panu Tadeuszowi Cyranowskiemu za posianie trawy.
  5. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  6. 26 kwietnia, o godz. 17.00 organizowane są warsztaty w przedszkolu samorządowym w Milejowie, „Zostań superrodzicem z supernianią”. Warsztaty są odpłatne. Zapisy do 19 kwietnia. Informacje wywieszone przy ogłoszeniach.
  7. We wtorek możliwość gry na Sali gimnastycznej w szkole, o godz. 19.00.
  8. Przy szkole znajdują się kontenery na używaną odzież. Możemy tam ją zanosić.
  9. Chorych odwiedzę 12 kwietnia w piątek. Oprócz tych do których jeżdżę systematycznie, możemy zgłosić inne osoby.
  10. 12 kwietnia odbywa się także, o godz. 18.00 droga krzyżowa na Majdanku. Może dobrym sposobem byłby wspólny wyjazd.
  11. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedzielę oraz Mały Gość Niedzielny.
  12. W piątek odbył się pogrzeb ś.p. Eugeniusza Gładysza. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Matki Bożej: Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek.