IV Niedziela Wielkiego Postu A.D. 2020 – 22 marca 2020 r.

1. Słowo Arcybiskupa Metropolity Lubelskiego.
  2. Od poniedziałku – już prawie tydzień jest z nami Ks. Marcin. W obecnej sytuacji, kiedy nie ma zajęć na uczelni, będzie mieszkał w Domu Parafialnym. Można zamawiać Msze Święte. Są wolne intencje.
  3. W kościele od poniedziałku do soboty, od godz. 15.00 będzie wystawiony Najświętszy Sakrament i adoracja w ciszy oraz możliwość korzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Msze Święte odprawiane są normalnie wraz z nabożeństwami Gorzkich Żali i Drogi Krzyżowej.
  4. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół. (kartka)
  5. Dziękuję także za pomoc przy grabieniu zbocza – trawy, za posprzątanie po wycinaniu i przycinaniu krzewów i drzew. Dziękuję także Panom za pomoc.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  7. W środę Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze Święte, o godz. 9.00 i 17.00. Podczas tych Mszy Świętych mamy możliwość włączenia się w Duchową Adopcję Dziecka Poczętego. Każdy włączający się w to dzieło modlitwy otrzyma przygotowany pakiet od Fundacji Małych Stópek. Można także pobrać aplikację na telefon „Adoptuj Życie”. W tym dniu adoracja od godz. 16.00, a Gorzkie Żale przed Mszą Świętą.
  8. Polecamy prasę katolicką: Mały Gość Niedzielny oraz Niedziela.