IV niedziela Wielkiego Postu A.D. 2022 – 27 marca 2022 r.

1. Od piątku zmieniamy godziny odprawiania Mszy Świętej, na 18.00.
  2. W tym tygodniu I piątek i sobota miesiąca kwietnia. Nabożeństwa po Mszach Świętych.
  3. W niedzielę zmiana tajemnic różańcowych, po Mszy Św. o godz. 9.00 i Gorzkich żalach.
  4. Otaczamy każdego dnia naszą modlitwą tu w kościele rodziny przyjmujące obraz MB Jasnogórskiej. Dla każdej rodziny przygotowane są i wyłożone w kościele pamiątkowe obrazki oraz akt oddania rodziny.
  5. Jednoczymy się w modlitwie także za Ukrainę prosząc o ustanie agresji i wojny, a także o pokój na świecie.
  6. W tym roku Caritas zachęca nas do zakupienia czekoladowych baranków wielkanocnych, z których dochód jest na pomoc Ukrainie. Cena to 7 zł.
  7. Chorych w domach odwiedzę w poniedziałek 4 kwietnia, od godz. 9.00. Nastąpiła zmiana. Proszę przeprosić chorych za nią. Możemy w tym tyg. zgłosić dodatkowych chorych, którzy chcieliby przed Świętami skorzystać z posługi kapłana.
  8. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół. (kartka)
  9. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).