Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 24 listopada 2019 r.

1. Już za tydzień rozpoczniemy nowy rok liturgiczny od I Niedzieli Adwentu. To szczególny czas świętego i radosnego oczekiwania i przygotowania najpierw naszych serc na powtórne przyjście Jezusa Chrystusa, a w drugiej swojej części na Święta Narodzenia Pańskiego. Pomocą w tym czasie będą Msze Święte roratnie, sprawowane w środy i soboty o godz. 6.30, a także rekolekcje adwentowe 6 – 8 grudnia, prowadzone przez ks. Dr Adama Baba, proboszcza parafii p.w. Św. Józefa w Lublinie. Już teraz zaplanujmy tak czas aby z tych darów skorzystać.
  2. Za tydzień pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja NS po Mszach Świętych, a zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  3. W następną niedzielę ofiary na tacę przekażemy na Seminarium Duchowne.
  4. Na okna złożono ofiarę 50 zł.
  5. We wtorek zapraszam na salę gimnastyczną do naszej szkoły, na godz. 18.00. W sobotę ponieważ jest turniej ministrancki w Piaskach nie będzie spotkania dla dzieci w Domu Parafialnym, a spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania rozpocznie się Mszą Świętą o godz. 16.30.
  6. W sobotę obchodzimy wspomnienie Świętego Andrzeja.
  7. Kościół sprzątały (kartka). Intencje na bieżący tydzień (kartka).
  8. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedzielę i Mały Gość Niedzielny.