Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata A.D. 2022,

1. Ponieważ mamy zaległości, to dzisiaj chcielibyśmy złożyć Ks. Marcinowi najserdeczniejsze życzenia z okazji imienin.
  2. Dziękuję serdecznie Ojcu Duchownemu Ks. Sławomirowi Jargiełło za obecność i wygłoszona homilię. Dziękuję także klerykowi i proszę o świadectwo o swoim przygotowywaniu się do posługi kapłańskiej. Bóg zapłać za złożone ofiary na tacę  na Seminarium Duchowne w Lublinie.
  3. Jutro wspominamy Ofiarowanie NMP, we wtorek Św. Cecylię. Jest patronką muzyki kościelnej. Z tej racji składamy najserdeczniejsze życzenia Panu Maciejowi – naszemu Organiście, polecając Go w naszych modlitwach.
  4. Ten tydzień to ostatni w obecnym roku liturgicznym. Za tydzień już I niedziela Adwentu, która rozpocznie nowy rok liturgiczny.
  5. Za tydzień podczas obu Mszy Świętych poświecimy opłatki, które później nasi Radni przyniosą do naszych domów.
  6. Informuję już, że rekolekcje adwentowe będziemy przeżywać w naszej parafii, w dniach 2 – 4 grudnia. Poprowadzi je Ks. Mariusz Maluszczak, student na KUL, pochodzący z diecezji Świdnickiej.
  7. Jeszcze do soboty, 26 listopada czekam na przekazywanie w formie pisemnej kandydatury na radnych. Można kartki zostawić w koszyczku pod chórem. Zgłaszamy 2 kandydatury najlepiej każdy ze swojego rejonu. Za tydzień w niedzielę znajdzie się już lista kandydatów. Z tych kandydatur będziemy głosować 4 grudnia.
  8. Kościół sprzątały (kartka).
  9. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  10. Zachęcamy do zabrania i lektury prasy katolickiej.
  11. W czwartek odbył się pogrzeb ś.p. Zofii Staniak. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Matki Bożej.