Świętej Rodziny A.D. 2019 – 29 grudnia 2019 r.

1. We wtorek na zakończenie roku kalendarzowego po Mszy Świętej, o godz. 16.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Będziemy dziękować za otrzymane dobrodziejstwa w mijającym roku 2019.
  2. W Nowy Rok – uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi – Msze Święte o godz. 9.00 i 11.00. W tym dniu także będzie adoracja Najświętszego Sakramentu, zamiast w I niedzielę miesiąca. Ten dzień jest też Światowym Dniem modlitwy o pokój.
  3. W tym tygodniu I czwartek, I piątek i I sobota miesiąca stycznia. Nabożeństwa po Mszach Świętych, o godz. 16.00.
  4. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół oraz ubierającym kościół. Dziękuję również Panom za pomoc (kartka).
  5. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  6. Serdecznie dziękuję za życzliwe przyjmowanie podczas wizyty duszpasterskiej. Każdego dnia zabieram Wasze troski – intencje i włączam w Mszę Świętą oraz w modlitwę osobistą. Dziękuję także za ofiary które przy tej okazji składacie. Przeznaczymy je na spłatę okien. Wizytę rozpoczynam od godz. 8.30. Wizyta duszpasterska w tym tyg (kartka)
  7. Po Mszy Świętej zapraszam rodziny do indywidualnego błogosławieństwa.