Świętej Rodziny A.D. 2023 – 31 grudnia 2023 r.

1. Dzisiaj w niedzielę Święto Świętej Rodziny pod koniec Mszy Świętej będę błogosławił całe rodziny. To też dzień zakończenia roku kalendarzowego. Msza Święta o godz. 11.00 za Parafian, będzie dziękczynieniem za mijający rok. Po Mszy Świętej to dziękczynienie włączymy w adorację Najświętszego Sakramentu.
  2. Jutro w obowiązującą Uroczystość Bożej Rodzicielki Maryi, podczas Mszy Świętych i adoracji Najświętszego Sakramentu powierzymy nas i nasze rodziny Matce Bożej na początku Nowego Roku.
  3. Rok temu dokonaliśmy aktu osobistego zawierzenia Matce Bożej.
  4. Zapraszam na nabożeństwa Maryjne w środę o godz. 15.30.
  5. W czwartek – I miesiąca, adoracja Najświętszego Sakramentu po Mszy Świętej.
  6. W piątek nabożeństwo po Mszy Świętej. Chorych odwiedzę w miesiącu lutym.
  7. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze Święte o godz. 9.00 i 11.00. Tego dnia poświęcimy kredę i kadzidło. Tacę przekażemy na Misje.
  8. Zapraszam dzieci, rodziców i dziadków w Objawienie Pańskie na jasełka po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  9. Następna niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego.
  10. Bóg zapłać za poświęcony czas i przyjęcie z wizytą duszpasterską. Bóg zapłać za składane ofiary na remont Domu Parafialnego. W tym tygodniu odwiedzę. Program wizyty duszpasterskiej. (kartka) Danego dnia modlimy się także podczas Mszy Świętej o godz. 16.00 za tych których odwiedzam z wizytą duszpasterską.
  11. Ofiary, które składamy przy żłóbku do Aniołka przeznaczamy na misje.
  12. Kościół sprzątały (kartka).
  13. Bóg zapłać za dar w kwocie 200 zł.
  14. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  15. Polecam aby zabrać i czytać świąteczną prasę katolicką.