V niedziela w ciągu roku A.D. 2021 – 07 lutego 2021 r.

1. W czwartek przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. W tym dniu podczas Mszy Świętej o godz. 16.00 udzielę sakramentu namaszczenia chorych osobom chorym i w podeszłym wieku. Tego dnia otaczamy modlitwą wszystkich chorych.
  2. Za miesiąc w dniach od 5 – 7 marca, w naszej parafii odbędą się rekolekcje wielkopostne. Przewodnikiem duchowym w tym czasie będzie ks. Roman Hopej – student teologii duchowości na KUL.
  3. W minionym tygodniu wykute zostało tabernakulum i już oddane do renowacji. Na ten czas w tym samym miejscu znajduje się tymczasowe. Dziękuję Panu Pawłowi za wykucie i już za przygotowanie miejsca pod odnowione tabernakulum i nowy ołtarz boczny.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone w kwocie: 100 zł, 100 zł i 50zł (w tym jedna ofiara 100 zł na obraz MB Bolesnej)
  5. W środę na pół godz. przed Mszą Świętą Nowenna do MB Nieustającej Pomocy. Przypominam o możliwości zapisania intencji na kartkach i złożenia ich do koszyczka pod chórem. W sobotę na pół godz. przed Mszą Świętą zapraszam na nowennę do MB Jasnogórskiej – Patronki naszej parafii.
  6. Przypominam że od 11 do 13 lutego na parkingu przed szkołą będzie można przywieźć elektrośmieci. Tą akcję organizuje szkoła. Dzięki niej placówka może być doposażona w sprzęt sportowy lub biurowy. Zachęcam do pozbycia się zbędnych sprzętów elektronicznych.
  7. Dziękuję Paniom sprzątającym, myjącym i dezynfekującym kościół (kartka). Dziękuję za rozebranie dekoracji świątecznej.
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. Polecam aby zabrać i czytać prasę katolicką. Za tydzień Gość Niedzielny dostarczy podwójny tygodnik – 100 stronnicowy. Będzie to wydanie specjalne na Rok Świętego Józefa. A już od dzisiaj przez 7 pierwszych niedziel miesiąca w Adoracji Najświętszego Sakramentu będziemy rozważali boleści i radości Świętego Józefa, modląc się w intencji naszych rodzin, parafii i Kościoła.