V niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 06 lutego 2022 r.

1. W piątek przypada wspomnienie NMP z Lourdes – Światowy Dzień Chorych. W tym dniu podczas Mszy Świętej o godz. 16.00 udzielę sakramentu namaszczenia chorych osobom chorym i w podeszłym wieku. Tego dnia otaczamy modlitwą wszystkich chorych.
  2. Jest możliwość wspólnego wyjazdu na Jasną Górę w niedzielę 27 lutego. Prosimy o zgłaszanie się.
  3. Przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszam do kościoła na spotkanie, w sobotę na godz. 14.00 (zmiana godziny). Proszę zabrać ze sobą indeksy.
  4. Na zewnątrz znajduje się plakat o Hospicjum w Lubartowie, prowadzonym przez parafię p.w. św. Anny w której posługuje ks. Tomasz. Możemy to hospicjum wesprzeć materialnie poprzez przelew na podane konto lub do puszki na stoliku pod chórem.
  5. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół. (kartka)
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  8. We wtorek o godz. 14.00 w Krzczonowie odbędzie się pogrzeb ś.p. Elżbiety Łabuda, naszej parafianki. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu, przez wstawiennictwo MB. Zdrowaś Maryjo … Wieczny odpoczynek …