V Niedziela Wielkanocna A.D. 2020 – 10 maja 2020 r.

1. W minionym tygodniu wpłynęły kolejne ofiary: bezpośrednio 720 zł. Bóg zapłać.
  2. Od jutra zaczynamy malowanie naszego kościoła. Pracę zaczniemy od godz. 7.00, od stawiania rusztowań, gdyby ktoś jeszcze chciał pomóc serdecznie zapraszam. Zakupiona już została farba do malowania. Może jakaś zmiana przy malowaniu koloru J Co Wy na to?
  3. Jak widzimy dokonaliśmy trochę prac w kościele. Dotyczą one doprowadzenia prądu do poszczególnych świateł tak aby można było włączać z zakrystii (w przyszłości z nowej tablicy – rozdzielni), a także położenia nowej instalacji pod wymianę w przyszłości nagłośnienia. Dziękuję Panom Piotrowi i Andrzejowi za ciężką pracę w ostatnich dniach. Na chór na razie nie jest możliwe wejście. Rozpoczęły się tam prace, oprócz elektrycznych nad czyszczeniem schodów prowadzących na chór oraz poręczy. Zapewne były pomalowane przepalonym olejem i są ciemne – różnią się od innej części. Chcemy także wyczyścić podłogę na chórze, a później wszystko polakierować. Dziękuję Jankowi za tą żmudną pracę. Już w tym tygodniu zostały dokończone prace nad renowacją Krzyża Misyjnego. Na prośbę Misjonarza, jeszcze w tej chwili go nie umieścimy, tylko w czasie Misji Parafialnych. Jest już w garażu w Domu Parafialnym. Dziękuję Rodzinie Pitucha: Julianowi, Janowi i Mateuszowi za wykonanie tej pracy.
  4. Bóg zapłać za wykoszenie wczoraj trawy na cmentarzu Panom Bogdanowi i Kazimierzowi.
  5. Zapraszam serdecznie na nabożeństwa majowe, po Mszy Świętej o godz. 18.00, a w niedzielę po Mszy Świętej, o godz. 9.00.
  6. W środę wspomnienie MB Fatimskiej i nasz pierwszy w tym roku Różaniec Fatimski dokoła kościoła, po Mszy Świętej. Serdecznie zapraszam.
  7. W tym tygodniu wspominamy: w czwartek Świętego Macieja, a w sobotę Świętego Andrzeja Boboli.
  8. Poświęcenia pól odbywają się w wyznaczonych miejscach (gdy będzie padał deszcz w Kościele):

Kąt i Centrum, Kapliczka MB Bolesnej                                  16 maja, 16.00

• Bóg zapłać za sprzątanie kościoła, a było co robić po remoncie. (kartka).
  • Intencje Mszalne na bieżący tydzień (kartka).
  • Pierwsza Komunia Święta w naszej parafii została przesunięta na 4 października.