V niedziela Wielkanocna A.D. 2023 – 07 maja 2023 r.

1. Dziękuję za składane ofiary podczas zbiórki gospodarczej na ręce Radnych. Gdyby ktoś chciał w innym czasie złożyć ofiarę można to uczynić przez Radnych lub bezpośrednio do mnie.
  2. Dziękuję serdecznie sprzątającym oraz rodzicom dzieci rocznicowych, a także Panom Marianowi i Piotrowi za prace wykonane w ostatnim tygodniu przy Domu Parafialnym.
  3. Jutro uroczystość Św. Stanisława Bp i Męczennika – Patrona Polski. Msze Święte o godz. 9.00 i 18.00. Nabożeństwo majowe tego dnia odbędzie się przy Figurze MB przy szkole. Po Mszy Świętej przejdziemy pod szkołę. Zapraszam na nabożeństwa majowe codzienni do kościoła, po Mszach Świętych o godz. 18.00.
  4. Bóg zapłać za ofiary złożone na taca na Seminarium Duchowne.
  5. Bóg zapłać za wspólną modlitwę i ofiary przy poświęceniu pól.
  6. W sobotę wspomnienie NMP Fatimskiej. Pierwszy różaniec fatimski, po Mszy Świętej o godz. 18.00.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  10. Zapowiedzi przedślubne: Grzegorz Chwil, kaw. z Trawnik, par. p.w. Chrystusa Króla i Paulina Urbankiewicz, panna z Oleśnik, par. tut.