V Niedziela Wielkanocna A.D. 2024 – 28 kwietnia 2024 r.

1. Dzisiaj dziękujemy Bogu za 21 lat od poświęcenia kościoła. Przypomnę, że poświęcenie kościoła miało miejsce w Niedzielę Miłosierdzia Bożego, 27 kwietnia 2003 roku, przez ś.p. Abp. Józefa Życińskiego. Chcemy w naszych modlitwach dziękować Bogu, za to miejsce – Dom Boży, za ludzi, którzy tworzyli i tworzą parafię, a nade wszystko za kapłanów – przewodników duchowych, którzy nas prowadzili i prowadzą do Boga. Dziękujemy za inicjatorów i budowniczych Świątyni oraz za wszystkich, którzy to miejsce hojnie wspierają swoimi ofiarami. Dziękujemy w końcu Bogu za każdy sakrament, który tu przyjęliśmy i za łaski nam udzielone.
  2. Jutro wspominamy Św. Katarzynę Sieneńską, w środę Św. Józefa – patrona naszej pracy, w czwartek Św. Atanazego, a w piątek Uroczystość NMP Królowej Polski – Msze Święte o godz. 9.00 i 11.00, w sobotę Św. Floriana – patrona Strażaków – w ich intencji odprawimy Mszę Świętą w sobotę o godz. 14.00.
  3. W następną niedzielę taca na Seminarium Duchowne oraz puszka na Caritas „Wakacyjne Dzieło Pomocy Dzieciom”.
  4. Przez cały maj odprawiamy nabożeństwa majowe po Mszy Świętej o godz. 18.00. Za tydzień w niedzielę nabożeństwo po każdej Mszy Świętej. Po Mszy Świętej o godz. 9.00 zmiana tajemnic różańcowych.
  5. W tym tyg. nabożeństwa z racji I czwartku i soboty połączymy z nabożeństwami majowymi.
  6. Bóg zapłać za składane ofiary na ręce Radnych Parafii.
  7. Bóg zapłać za wymurowanie garażu Panu Markowi Gładyszowi oraz za nieocenioną pomoc Panu Marianowi Buchajczykowi i Panu Janowi Czyżowi. Bóg zapłać za pomoc w koszeniu trawy na cmentarzu Panu Bogdanowi Makuchowi.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  9. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  11. W tym tygodniu poświęcenia pól wg. harmonogramu:
Kolonieprzy krzyżu obok cmentarza2 maja, godz. 16.30
Żużlówkaprzy krzyżu u Musiejowej1 maja, godz. 16.30