VI niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 13 lutego 2022 r.

1. Dzisiaj możemy złożyć ofiary do puszki na „Fundusz Wschodni”, który za pośrednictwem Caritas pomaga Polakom na wschodzie.
  2. 11 marca z parkingu przy kościele będą zabierane elektrośmieci. Dochód z tej akcji przeznaczony jest dla Kościoła na Wschodzie. Więcej znajdziemy na plakacie i ulotkach wyłożonych na stoliku. Możemy się przygotować i w tygodniu przed zbiórką przywieźć niepotrzebne elektrośmieci.
  3. W tych dniach w sposób szczególny prosimy dobrego Boga o pokój na wschodzie (Ukrainie) oraz wspieramy modlitwą także Papieża Seniora Benedykta XVI.
  4. Jest możliwość jeszcze wspólnego wyjazdu na Jasną Górę w niedzielę 27 lutego. Mamy pół autokaru. Serdecznie zapraszam o zgłaszanie się.
  5. Jutro święto patronów Europy: Cyryla i Metodego.
  6. Ogłoszenie KPP w Świdniku w związku z oszustwami i wyłudzeniami (kartka).
  7. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół. (kartka)
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  10. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby ś.p. Zdzisława Połeć i Stanisława Mrugała. Polećmy Ich Bożemu Miłosierdziu, przez wstawiennictwo MB. Zdrowaś Maryjo … Wieczny odpoczynek …