VI niedziela Wielkanocna A.D. 2022 – 22 maja 2022 r.

 1. Przez cały tydzień podczas Mszy Świętej, o godz. 18.00 oraz w nabożeństwie majowym, uczestniczą dzieci przeżywające Biały Tydzień.
 2. Za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Podczas Mszy Świętej, o godz. 11.00 dzieci z klasy IV będą przeżywały swoją Rocznicę Pierwszej Komunii Świętej. Otaczamy ich nasza modlitwą.
 3. Od piątku wraz z nabożeństwem majowym będziemy przeżywać nowennę przed Uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
 4. Za tydzień nabożeństwo majowe, po Mszy Świętej, o godz. 09.00.
 5. Bóg zapłać rodzicom dzieci komunijnych za sprzątanie kościoła, dekorację oraz porządki i koszenie trawy na zewnątrz. Bóg zapłać za pomalowanie filarów przed wejściem i przy zakrystii, oraz wcześniejsze prace na zewnątrz przy parkingu. Bóg zapłać także za dar materialny na potrzeby kościoła.
 6. Bóg zapłać za ofiarę indywidualną w kwocie 150 zł.
 7. Bóg zapłać Panu Bogdanowi za koszenie trawy na cmentarzu oraz Panom Krzysztofowi Dzirbie i Sławomirowi Kropornickiemu za ławki przed kościołem. Proszę o szanowanie ich (nie przenoszenie na trawę, a jeśli przenosimy na kostce do cieniu, proszę je potem odstawić na miejsce wzdłuż kostki).
 8. Intencja papieska na maj: O wiarę dla młodych: Módlmy się, aby ludzie młodzi, powołani do pełni życia, odkryli w Maryi wzór słuchania, głębię rozeznawania, odwagę wiary oraz poświęcenie się służbie.
 9. Serdecznie zapraszam do wspólnej pielgrzymki do Wąwolnicy i do Magiczne Ogrody, k. Janowca n. Wisłą w sobotę 11 czerwca. Wyjazd o godz. 7.00, a powrót, ok. 18.30. Cena ok. 100 zł. Zapisy u mnie. Informacje są wydrukowane na stoliku pod chórem.
 10. Zapowiedź przedślubna: Grzegorz Kulisz, kaw. z Oleśnik, par. tut. i Milena Karolina Bubicz, panna z Woli Idzikowskiej, par. Św. Jana Nepomucena w Fajsławicach.
 11. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
 12. Polecam aby zabrać i czytać prasę katolicką.