VI Niedziela Wielkanocy A.D. 2021 – 09 maja 2021 r.

1. W najbliższą niedzielę Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Dzieci przygotowujące się do I Komunii i spowiedzi odnowią przyrzeczenia chrzcielne.
  2. Przed Mszą Świętą, o godz. 9.00 wniesiemy do kościoła relikwie Świętego Jana Pawła II. Darczyńcę – Kustosza Sanktuarium MB Chełmskiej zaprosiłem na nasze uroczystości odpustowe, w niedzielę 22 sierpnia.
  3. W piątek święto Św. Macieja.
  4. Zapraszam na nabożeństwa majowe oraz ku czci MB Nieustającej Pomocy w środę. W sobotę ze względu na poświęcenie pól nie będzie nabożeństwa do MB Jasnogórskiej.
  5. W sobotę, o godz. 16.30 – poświęcenie pól przy krzyżu przy cmentarzu. Od soboty przypomnę już nie obowiązują maseczki na świeżym powietrzu, a ponadto na zewnątrz w wydarzeniach religijnych w dalszym ciągu nie ma żadnego limitu wiernych, a tylko zachowana odległość. Zapraszam już wcześniej na poświęcenie. Będę wcześniej służył spowiedzią. Może są takie osoby z poszczególnych rejonów, które już dawno nie spowiadały się, czy też nie uczestniczyły w sakramentach. Zapraszam w jak największej liczbie do uczestniczenia w poświęceniu pól i nabożeństwach majowych, które także będziemy odprawiać.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła. Kościół sprzątały (kartka).
  7. Proszę zabrać prasę katolicką.
  8. Zapowiedzi przedślubne: Łukasz Adrian Dziewiela, kaw. z Kolonii Siedliszczki, par. p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego w Piaskach i Martyna Łucja Kulbaka, panna z Oleśnik, par. tut.
  9. Bóg zapłać za kolejne ofiary złożone na kościół w kwocie: 100 zł i 300 zł.
  10. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).