X Niedziela w ciągu roku A.D. 2024 – 09 czerwca 2024 r.

1. Bóg zapłać za pięknie przeżywany czas oktawy Bożego Ciała, za pomoc i przygotowanie ołtarzy.
  2. We wtorek wspominamy Św. Barnabę, w czwartek Św. Antoniego Padewskiego i w tym dniu Różaniec Fatimski po Mszy Świętej, a w piątek bł. Michała Kozala.
  3. Serdecznie zapraszam przez cały czerwiec na nabożeństwa ku czci NSPJ, po Mszy Świętej, a w niedzielę po Mszy Świętej o godz. 9.00.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  5. Bóg zapłać za prace przy Domu Parafialnym: Panu Krzysztofowi Kroczyńskiemu za ocieplanie i tynkowanie na zewnątrz, Panu Piotrowi Buchajczykowi za wylanie posadzki i Panu Marianowi Buchajczykowi za pomoc, Michałowi Wilkowi za użyczenie urządzenia. Została zrobiona elektryka, a także zamontowana brama garażowa i drzwi.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  8. We wtorek o godz. 15.00 odbędzie się pogrzeb ś.p. Krystyny Wypych. O Godz. 14.30 różaniec. Polećmy Ją Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo MB. Zdrowaś Maryjo, Wieczny odpoczynek.