XIII niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 26 czerwca 2022 r.

1. Bóg zapłać za udekorowanie ołtarzy i pomoc w organizacji Oktawy Bożego Ciała.
  2. Kończy się powoli miesiąc czerwiec. Bóg zapłać wszystkim, którzy chcą zgłębiać tajemnicę Najświętszego Serca PJ, uczestnicząc w nabożeństwach czerwcowych.
  3. We wtorek wspominamy Św. Ireneusza. W środę Św. Ap. Piotra i Pawła. Msze Święte o godz. 9.00 i 18.00. Tego dnia ofiary na tacę przekażemy na potrzeby Stolicy Apostolskiej.
  4. W tym tyg. nabożeństwa I piątku i I soboty po Mszach Świętych. W I piątek od 9.00 udam się do chorych.
  5. Przypominam, że przyjmując Obraz MB Jasnogórskiej nawiedzający nasze rodziny i przychodząc do kościoła na Mszę Świętą, mamy do odebrania pamiątkowy obrazek i akt oddania rodziny – wyłożone na stoliku pod chórem.
  6. W Rzymie dzisiaj kończy się X Światowe Spotkanie Rodzin. Tematami, które są poruszane to: miejsce osób starszych w rodzinie, tożsamość rodziny – czym jest rodzina w ujęciu chrześcijańskim, oraz jakim skarbem w spojrzeniu małżonków na siebie i na rodzinę jest wiara. Modlimy się, żeby wiele łask spłynęło na uczestników i na cały Kościół z tego spotkania.
  7. Kościół sprzątały (kartka). Bóg zapłać.
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).