XV Niedziela w ciągu roku A.D. 2019 – 14 lipca 2019 r.

1. W tym tygodniu wspominamy w Liturgii: w poniedziałek Św. Bonawenturę, ww wtorek NMP z Góry Karmel.
  2. W ostatnim czasie złożono ofiary bezimienne na kościół (wymianę okien): 70 zł. Bóg zapłać.
  3. Dziękuję sprzątającym kościół (kartka). Intencje na bieżący tydzień (kartka).
  4. Jutro 15 lipca w poniedziałek, ok. godz. 10.00, będą odbierane elektrośmieci. Tym razem proszę je zostawiać na parkingu parafialnym. Pieniądze w ten sposób pozyskane będą przeznaczone dla misjonarzy z naszej archidiecezji.
  5. Przypominam o możliwości wyruszenia na pielgrzymkę pieszą do Częstochowy oraz o naszym pielgrzymowaniu w październiku do Lichenia, Świętej Lipki i Gietrzwałdu – są jeszcze wolne miejsca.
  6. Za tydzień w niedzielę po Mszach Świętych poświęcenie pojazdów mechanicznych. Z tej okazji będzie możliwość wsparcia misjonarzy pieniędzmi, w ramach akcji „Jeden grosz za jeden szczęśliwie przejechany kilometr”.
  7. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedzielę.