XV Niedziela w ciągu roku A.D. 2020 – 12 lipca 2020 r.

1. Dzisiaj druga tura Wyborów Prezydenckich, bardzo proszę pójść i oddać ważny głos. Modlitwą otaczamy decyzje Polaków i naszą Ojczyznę.
  2. Za tydzień w niedzielę po Mszy Świętej, o godz. 11.00 zapraszam do Domu Parafialnego na spotkanie Radę Parafialną.
  3. Pojawił się nowy pulpit pod Ewangeliarz oraz nowe lichtarze i świece, które stoją przed ołtarzem. Są z marmuru, wykonane na wymiar na zamówienie.
  4. Bóg zapłać za ofiary na tacę, a także za dwie ofiary w wysokości 70 zł oraz dwie ofiary na konto bankowe po 100 zł.
  5. W tym tyg wspominamy w Liturgii: poniedziałek – Św. Andrzeja Świerada i Benedykta, po Mszy Świętej Różaniec Fatimski, środę – Św. Bonawenturę, czwartek – NMP z Góry Karmel.
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka)
  7. Intencje Mszalne na bieżący tydzień (kartka).
  8. Polecam aby zabrać Gościa Niedzielnego, Niedzielę.
  9. Zapowiedzi przedślubne: Karol Paweł Marek, kawaler z Oleśnik i Paulina Wiktoria Mazurek, panna z Oleśnik, oboje par. tut.; Paweł Karwacki, kaw. z Kijan, par. tam. i Julia Buchajczyk, panna z Oleśnik, par. tut.; Kacper Jakub Krysa, kaw. z Boniewa, par. Fajsławice i Klaudia Martyna Banak, panna z Oleśnik, par. tut.