XV Niedziela w ciągu roku A.D. 2021 – 11 lipca 2021 r.

1. Bóg zapłać za składane ofiary i życzliwe przyjęcie radnych.
  2. Dzisiaj Ks. Proboszcz modli się w intencji parafian w Kaliszu w sanktuarium Św. Józefa. 34 osoby z naszej parafii pielgrzymują do Warszawy, Niepokalanowa, Zduńskiej Woli, Kalisza i Częstochowy. Otaczamy ich nasza modlitwą.
  3. We wtorek po Mszy Świętej zapraszamy na Różaniec Fatimski.
  4. W piątek, przy OSP w Trawnikach, w godz. 9.00 – 13.00, w mobilnym „szczepionowozie” można będzie zaszczepić się przeciw COVID-19. Nie potrzeba się rejestrować, wystarczy przyjechać. Podawana będzie jednodawkowa szczepionka Johnson&Johnson.
  5. Pojazdy i kierowców pobłogosławimy w niedzielę 25 lipca.
  6. Kościół sprzątały (kartka).
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. W piątek odbył się pogrzeb Ś.p. Józefa Kulisza. Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo MB. Zdrowaś Maryjo …, Wieczny odpoczynek …