XVI niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 17 lipca 2022 r.

1. W piątek wspominamy Św. Marię Magdalenę, a w sobotę Św. Brygidę.
  2. W następną niedzielę podczas Mszy Świętych będziemy się modlić w intencji kierowców i podróżujących, a po Mszach Świętych poświęcimy pojazdy. Przy tej okazji będziemy zbierać ofiary na MIWA – dzieło zajmujące się wyposażeniem misjonarzy w środki komunikacji na misjach. Zachęceni jesteśmy do ofiar w myśl hasła: „Jeden grosz za jeden szczęśliwie przejechany kilometr”.
  3. Kościół sprzątały (kartka). Bóg zapłać sąsiadom za kompleksowe sprzątanie, od Domu Parafialnego poprzez kościół i teren wkoło parkingu. Dziękuję także za wykoszenie trawy. Dziękuję także Panu Bogdanowi i Kazimierzowi za wykoszenie trawy na cmentarzu parafialnym.
  4. Bóg zapłać za ofiarę na kościół 300 zł i 100 zł.
  5. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).