XVIII Niedziela w ciągu roku A.D. 2020 – 01 sierpnia 2020 r.

1. Dzisiaj mamy możliwość uzyskania odpustu zupełnego. Ten dar wyprosił Święty Franciszek najpierw do kościoła w Asyżu, a później dla wszystkich kościołów parafialnych. Odpust może uzyskać każdy wierny, będący w stanie łaski uświęcającej, który dzisiaj pobożnie odmówi Ojcze nasz i Wierzę w Boga, nawiedzając kościół parafialny. Modlitwy włączymy w naszą comiesięczną adorację Najświętszego sakramentu.
  2. Zachęcam do dobrowolnej abstynencji od alkoholu w sierpniu i ofiarowania postu w intencji naszych Misji Parafialnych.
  3. Można zabrać kartki do zapisania imion i nazwisk zmarłych do modlitwy różańcowej i Eucharystii na cmentarzu 16 sierpnia. Wypełnione kartki można składać w koszyczku przy ołtarzu lub pod chórem.
  4. We wtorek wspomnienie Św. Jana Marii Vianneya, w czwartek święto Przemienienia Pańskiego. Msze Święte o godz. 9.00, 11.00 i 18.00. Odpust w kaplicy w Kozicach, par. Piaski. W I piątek miesiąca nabożeństwo po Mszy Świętej. Chorych odwiedzę w sobotę, od godz. 9.00. Proszę przekazać tą informację.
  5. Za tydzień tacę przekażemy na potrzeby Caritas
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka).
  7. Intencje Mszalne na bieżący tydzień (kartka).
  8. Polecam aby zabrać Gościa Niedzielnego, Niedzielę.