XX Niedziela w ciągu roku A.D. 2020 – 16 sierpnia 2020 r.

1. Już za tydzień – w niedzielę, będziemy przeżywać naszą uroczystość Odpustową, ku czci M. B. Częstochowskiej. To nasze Święto Parafii i dożynki parafialne. Zapraszam na Msze Święte, o godz. 9.00 i 12.00 – suma odpustowa. O godz. 11.30 zbierzemy się pod remizą strażacką, skąd przejdziemy w korowodzie dożynkowym do kościoła. Będzie z nami o. Stanisław Deleżuch – Franciszkanin, który także w dniach 18 – 25 października poprowadzi Misje Święte. Przyjedzie do nas już w sobotę i tak jak to miało miejsce rok temu, nasze świętowanie rozpoczniemy już w sobotę, Mszą Świętą o godz. 19.00. Poprzedzi ją Nowenna przed Uroczystością MB Częstochowskiej, o godz. 18.30. Nowennę odprawiamy już od poniedziałku po Mszy Świętej, o godz. 18.00. Dlatego kolejna Msza Święta będzie odprawiana po nowennie, ale zapraszam już na nowennę.
  2. Bóg zapłać za ofiary składane na okna oraz dożynki i nasz odpust. Dodatkowo wpłynęły ofiary indywidualnie 100, 100, 110 zł.
  3. Dziękuję za wykoszenie trawy na cmentarzu Panu Bogdanowi i Panu Kazimierzowi.
  4. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz prace dokoła kościoła przy pielęgnacji roślin i trawnika (kartka).
  5. Intencje Mszalne na bieżący tydzień (kartka).
  6. Polecam aby zabrać Gościa Niedzielnego, Niedzielę.
  7. W środę o godz. 10.00 odbędzie się pogrzeb ś.p. Józefa Alojzego Janiaka. Prośmy o dar życia wiecznego przez wstawiennictwo Matki Boskiej. Zdrowaś Maryjo …, Wieczny odpoczynek … .