XXI niedziela w ciągu roku A.D. 2023 – 27 sierpnia 2023 r.

 1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiary do puszki na „Fundusz wspierania Nauki Chrześcijańskiej”, a za tydzień na programy pomocowe i edukacyjne dla dzieci będące pod opieką Caritas.
 2. Jeszcze raz serdeczne Bóg zapłać za Waszą obecność, modlitwę i wspólne dziękczynienie w dniu naszego Odpustu Parafialnego i naszych Dożynek. Nie było by to możliwe bez konkretnych osób, które pomagały w przygotowaniu i przeżyciu Święta Parafii. To Święto całej parafii więc cieszę się i z tych oddolnych inicjatyw i gotowości służby i tych którzy zostali poproszeni. Dziękuję za wszystkie dekoracje, które zrobiliście w różnych miejscach naszej miejscowości. Bóg zapłać za wszystkie dary złożone z racji odpustu. Za wszystkich modlę się dzisiaj podczas Mszy Świętej o godz. 11.00.
 3. W ten piątek odwiedzę chorych, od godz. 9.00. Zawsze we wrześniu udzielam także sakramentu namaszczenia naszym chorym.
 4. W tym tygodniu zapraszam na Msze, o godz. 18.00 i nabożeństwa po nich, z racji I piątku i soboty.
 5. Jutro wspominamy Świętego Augustyna, we wtorek Męczeństwo Św. Jana Chrzciciela
 6. Planujemy w ostatnią niedzielę września (24 września), nasz Festyn Parafialny. Już teraz potwierdzona jest wizyta i koncert Pana Andrzeja Rosiewicza. Zapraszam do wspólnego tworzenia tego wydarzenia i pomocy.
 7. W sobotę, o godz. 6.00 wyruszamy spod kościoła autokarem do Lublina, a później od Katedry na pieszą pielgrzymkę do Wąwolnicy. Zabierzmy wyżywienie na trasę, wygodne buty, odpowiedni strój na daną pogodę.
 8. Bóg zapłać za ofiary na kościół: 100 zł.
 9. Kościół sprzątały (kartka)
 10. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
 11. Polecam aby zabrać i czytać prasę katolicką.