XXIII Niedziela w ciągu roku A.D. 2021 – 05 września 2021 r.

1. W imię Boga rozpoczynamy Misje Święte. Potrwają do następnej niedzieli. Będzie je prowadził Misjonarz O. Stanisław Deleżuch. Miejmy otwarte serce i słuch, aby Słowo Boże kształtowało nas. Dzisiaj o godz. 18.00 wyjdziemy w procesji różańcowej na Cmentarz Parafialny. Jutro dodatkowo pójdziemy na godz. 11.00 do dzieci do szkoły, gdzie będzie spotkanie z Misjonarzem. W środę odwiedzę chorych, tych którzy nie będą mogli przyjechać do kościoła.
  2. Bóg zapłać za modlitwę przed misjami i Adorację przed Najświętszym Sakramentem oraz za wspólne pielgrzymowanie do Wąwolnicy. Bóg zapłać za dar od pielgrzymów.
  3. W poniedziałek i wtorek misyjny nie będzie zbierana taca. Od czwartku do niedzieli ofiary z tacy przeznaczymy do dyspozycji Księdza Misjonarza i Franciszkanów.
  4. Kościół sprzątały (kartka). Bóg zapłać Panom Bogdanowi i Kazimierzowi za wykoszenie trawy na cmentarzu, oraz Panu Pawłowi za pomoc w koszeniu przy parkingu.
  5. Szczepienie psów w sobotę w 3 miejscach – szczegóły na tablicy.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).