XXIV Niedziela w ciągu roku A.D. 2020 – 13 września 2020 r.

1. Dzisiaj Różaniec Fatimski, o godz. 18.00.
  2. Po Mszy Świętej, o godz. 11.00 spotkanie w kościele, dzieci kl. III i ich rodziców.
  3. Jutro Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. We wtorek wspomnienie NMP Bolesnej – odpust w Kapliczce o godz. 18.00. W piątek Świętego Stanisława Kostki. Msza Święta dla dzieci i młodzieży, o godz. 18.00.
  4. Za tydzień po Mszy Świętej, o godz. 11.00, spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i rodziców.
  5. Również za tydzień w niedzielę, krótkie spotkanie Rady Parafialnej, o godz. 10.30 w Domu Parafialnym.
  6. Są jeszcze wolne miejsca na Pielgrzymkę do Niepokalanowa, 17 października (sobota), godz. 06.00 – 17.00. Koszt to ok. 60 zł. Zapisy w zakrystii, bądź telefonicznie.
  7. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła oraz za koszenie trawy wkoło kościoła i nad rzeką (kartka).
  8. Bóg zapłać Panom Bogdanowi, Kazimierzowi i Piotrowi za wykoszenie trawy na cmentarzu.
  9. Zebranie sołectwa w sprawie rozdysponowania środków z funduszu sołeckiego na rok 2021, odbędzie się w niedzielę 20 września, o godz. 16.00 w Remizie OSP.
  10. Na tablicy ogłoszeń znajdziemy inf. o szczepieniu psów przeciwko wściekliźnie, dnia 19 września.
  11. Intencje na bieżący tydzień (kartka).
  12. Zapowiedź przedślubna: Bartłomiej Wypych, kaw. z Oleśnik, par. tut. i Dominika Miszczuk, panna z Lublina, par. Św. Michała Archanioła.
  13. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedzielę, Mały Gość Niedzielny.
  14. W minionym tygodniu odbył się pogrzeb: Ś.p. Waldemara Gajko i Ś.p. Henryka Jakimcio. Polećmy ich Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo …, Wieczny odpoczynek …