XXIV niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 11 września 2022 r.

1. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła ofiarami do puszki możemy wesprzeć Fundusz Ewangelizacji w Środkach Społecznego Przekazu – media katolickie.
  2. Dzisiaj po Mszy Świętej, o godz. 9.00 spotkanie w Panią pilotką i przewodniczką na pielgrzymkę do Medjugorie. Są jeszcze wolne miejsca. Zapraszam.
  3. Po Mszy Świętej o godz. 11.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodziców.
  4. Dzisiaj o godz. 16.00 w Domu Parafialnym spotkanie dla wszystkich, którzy chcą pomóc w organizacji Festynu Parafialnego.
  5. Jutro wspomnienia Najświętszego Imienia Maryi, we wtorek 13 dzień miesiąca i po Mszy Świętej Różaniec Fatimski, w środę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego, w czwartek wspomnienie NMP Bolesnej – Msza Święta, o godz. 18.00 tylko przy kapliczce.
  6. Bóg zapłać za ofiary na kościół: 3×200 zł, 3×100 zł i 50 zł.
  7. Kościół sprzątały (kartka)
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  9. Polecam aby zabrać i czytać prasę katolicką. Są też kalendarze Maryjne w cenie 9,50 zł.