XXIX Niedziela w ciągu roku A.D. 2021 – 17 października 2021 r.

1. Dzisiaj i przez cały tydzień wraz z całym Kościołem włączamy się w modlitwę za dzieło rozkrzewiania wiary – Misje. Otaczamy modlitwą misjonarzy, a także tych, którym jest niesiona Ewangelia oraz pomoc materialna. Dzisiejsze ofiary na tacę, a także w ciągu tygodnia do puszki znajdującej się na stoliku przeznaczymy na Misje.
  2. W poniedziałek wspominamy Św. Łukasza, w środę Św. Jana Kantego, a w piątek Św. Jana Pawła II. W znaku relikwi mamy możliwość dzisiaj oddać cześć Świętemu Janowi Pawłowi II.
  3. Dziękuję Panu Bogdanowi za wykoszenie trawy na cmentarzu oraz za całoroczną pracę przy koszeniu, także i Panu Kazimierzowi.
  4. Są już do odebrania karty wypominkowe. Proszę je zabrać i wypełnić, zaznaczając wybrany dzień tygodnia do modlitwy wypominkowej. 1 i 2 listopada, różaniec wypominkowy za wszystkich zmarłych połączymy z procesjami na cmentarzu parafialnym, po Mszach Świętych, które także będziemy sprawować za wszystkich zmarłych polecanych w tegorocznych wypominkach: 1 listopada o godz. 10.00, a 2 listopada o godz. 17.00.
  5. 25 października w ośrodku zdrowia Salus w Biskupicach będzie można komputerowo zbadać wzrok. Informacje i kontakt do rejestracji znajduje się na tablicy ogłoszeń.
  6. Kościół sprzątały (kartka).
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  8. Jest jeszcze możliwość zapisania intencji na niedzielę o godz. 9.00.

W dniu 9 października 2021 r., w wieku 83 lat, zmarła śp. Mieczysława Gacan, mama ks. Kazimierza Gacana – byłego proboszcza naszej parafii, a obecnie proboszcza parafii pw. św. Agnieszki w Lublinie.

Uroczystości pogrzebowe:

16 października br. (sobota), godz. 11.00 – msza św. żałobna w kościele pw. św. Agnieszki w Lublinie

17 października br. (niedziela), godz. 15.00 – msza św. pogrzebowa w kościele pw. Wniebowzięcia NMP w Milejowie.

Po mszy św. ciało Zmarłej spocznie na miejscowym cmentarzu.

R.I.P.