XXV niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 18 września 2022 r.

1. Już w następną niedzielę serdecznie wszystkich zachęcam do udziału w naszym Festynie Parafialnym na parkingu obok kościoła i terenie zielonym. Zaczynamy o godz. 14.00, a zakończymy o godz. 18.00. Dziękuję już za gotowość pomocy w organizacji tego przedsięwzięcia. Gdyby ktoś chciał się jeszcze zaangażować to serdecznie proszę o kontakt. Bardzo proszę o upieczenie i przyniesienie ciasta do wspólnego potem spożycia podczas Festynu. Kawa, herbata i inne napoje będą. Nie zabraknie zupki gorącej, kiełbasek oraz zapiekanek. Będą też słodycze i wata cukrowa. Będą 3 dmuchańce i wiele innych atrakcji. WORD w Chełmie, przyjedzie z symulatorem dachowania oraz zderzeń. Myślę, że ten czas spędzimy miło we wspólnym gronie. Zabierzmy koce do siedzenia. Podczas Festynu można się częstować wszystkim co będzie. Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę będzie to można uczynić, wrzucając ją do przygotowanych puszek. Będzie także Loteria Fantowa. Będą także koszulki – 20 zł.
  2. W środę święto Świętego Mateusza, a w piątek Św. O. Pio.
  3. Bóg zapłać za ofiary na kościół: 2×200 zł, 1×100 zł.
  4. Kościół sprzątały (kartka). Bóg zapłać za pomoc w koszeniu trawy Pani Ewie i Panu Kazimierzowi.
  5. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  6. Polecam aby zabrać i czytać prasę katolicką. Są też kalendarze Maryjne w cenie 9,50 zł.