XXVI Niedziela w ciągu roku A.D. 2021 – 26 września 2021 r.

1. W piątek zaczynamy odprawianie Mszy Świętych o godz. 16.00. Przez cały październik zapraszamy po tej Mszy Świętej na różaniec.
  2. W tym tygodniu przezywamy pierwszy piątek i sobotę miesiąca. Nabożeństwa połączymy z modlitwą różańcową. Dzieci rocznicowe i młodzież przygotowująca się do bierzmowania w sposób szczególny zapraszam aby też skorzystali ze spowiedzi na pół godz. przed Mszą.
  3. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9.00 odwiedzę wszystkich chorych w domach.
  4. Za tydzień w niedzielę dokładnie przypada 38 rocznica powstania – erygowania naszej parafii. Podczas Mszy Świętych będziemy dziękować dobremu Bogu za ten dar wspólnoty, którą tworzymy. Będziemy mogli oddać też cześć relikwiom Świętego Antonina, którego w tych dniach też wspominamy w Liturgii.
  5. A już dzisiaj od godziny 14.00 wspólnie poprzez Festyn Parafialny, chcemy tworzyć naszą wspólnotę Oleśnicką. Zapraszam Was bardzo serdecznie do obecności w tym wydarzeniu i braniu czynnego udziału w tym co zostało przygotowane. Zabierzmy koce do siedzenia. Podczas Festynu można się częstować wszystkim co będzie. Jeśli ktoś chciałby złożyć ofiarę będzie to można uczynić wrzucając ją do puszek. Jedyna cena jest za koszulki – 20 zł. Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i pomoc, także uczestnikom wczorajszego wyścigu Tour de Oleśniki.
  6. Dziękuję Panu Jarkowi Jagiełło za wytynkowanie ubikacji w środku.
  7. Są już do zakupienia Genealogie. Prosimy aby osoby które się zapisały potwierdziły chęć zakupu.
  8. Dzisiaj podczas komunii świętej oraz przy wyjściu z kościoła jesteśmy liczeni, w ramach ogólnopolskiego liczenia wiernych.
  9. Za tydzień taca na Seminarium Duchowne.
  10. W poniedziałek wspominamy Św. Wincentego a Paulo, w środę Św. Archaniołów: Michała, Gabriela i Rafała, w czwartek Św. Hieronima, w piątek Św. Teresy od Dzieciątka Jezus, a w sobotę Św. Aniołów Stróżów.
  11. Kościół sprzątały (kartka).
  12. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).