XXVIII Niedziela w ciągu roku A.D. 2019 – 13 października 2019 r.

1. Dzisiaj przeżywamy Dzień Papieski. Nauczanie Świętego Jana Pawła II jest wciąż aktualne. Zachęcam do czytania tekstów papieskich. Dzisiaj przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiarę na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia – stypendia dla młodzieży.
  2. Zapraszam do wspólnej modlitwy różańcowej, po Mszy Świętej wieczorowej, o godz. 17.00, a w niedzielę, o godz. 10.30.
  3. W dalszym ciągu Msze Święte będą, o godz. 17.00, a kolejna po różańcu.
  4. Wymiana okien.
  5. Na wymianę okien złożono ofiary: 100zł, 100 zł na konto jeszcze we wrześniu. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom.
  6. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek Św. Teresy od Jezusa, środę – Św. Jadwigi Śląskiej, czwartek Św. Ignacego, a w piątek Św. Łukasza.
  7. W następną niedzielę – misyjną posłuchamy świadectwa o misjach. Także ofiary złożone za tydzień na tacę przekażemy na misje ale także przy wyjściu z kościoła wspomożemy dzieło misyjne o którym też usłyszymy.
  8. Za tydzień z nami będzie Pani Organistka. Przedstawię Ja w następną niedzielę. W miarę możliwości będzie do nas przyjeżdżała.
  9. Kościół sprzątały (kartka). Intencje na bieżący tydzień (kartka).
  10. Możemy już zapisywać intencje na nowy rok.
  11. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedzielę, Mały Gość Niedzielny oraz Kalendarz Maryjny – 5 zł.