XXX Niedziela w ciągu roku A.D. 2019 – 27 października 2019 r.

1. W minioną niedzielę na sierociniec i szkołę w Kenii, do puszek złożono 816,50 zł. Bóg zapłać za te pieniądze. Już je przekazaliśmy na misje. Gdyby ktoś jeszcze chciał wspomóc to dzieło, to może złożyć pieniądze do puszki na stoliku pod chórem.
  2. W minioną niedzielę odbyło się liczenie wiernych. Frekwencja dzięki też dobrej pogodzie wyniosła 43%. Chociaż to mniej niż w wyborach do parlamentu to jednak o 2 punkty procentowe niż w tamtym roku. 41% obecnych na Mszach przyjmuje komunię świętą.
  3. Pozostały już tylko prace wykończeniowe przy wymianie okien. Dziękuję Paniom za pomoc w przygotowywaniu posiłków.
  4. Do czwartku będziemy się wspólnie modlić różańcem, po Mszy Świętej wieczorowej, o godz. 16.00. Na czwartek proszę dzieci o przyniesienie plansz z naklejkami.
  5. Zapraszam chłopców chętnych zostać ministrantem.
  6. We wtorek zapraszam dzieci na salę gimnastyczną do naszej szkoły na 18.00. Zapraszam również dziewczynki. Będziemy także grać w siatkówkę.
  7. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Św. Szymona i Judę Tadeusza.
  8. W piątek Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Święte o godz. 8.00, 9.00 i 10.00. Po tej ostatniej Mszy Świętej udamy się na cmentarz parafialny. Tam będzie procesja.
  9. W sobotę Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. Msze Święte, o godz. 9.00, 10.00 i 16.00. Procesja po tej ostatniej Mszy Świętej.
  10. Nie będzie nabożeństw I piątkowego i I sobotniego. Spowiedź w piątek na pół godz. Przed każdą Mszą Świętą. Proszę osoby przychodzące na kolejną Mszę wchodzić wcześniej i korzystać ze spowiedzi.
  11. Do chorych udam się w kolejnym tygodniu 8 listopada.
  12. Możemy zabrać kartki wypominkowe. Proszę na nich wypisać imiona, nazwiska zmarłych oraz zaznaczyć wybrany dzień modlitwy różańcowej – wypominkowej. Różaniec wypominkowy do 15 listopada. 2 listopada będziemy się modlić różańcem na cmentarzu podczas procesji.
  13. Kościół sprzątały (kartka). Intencje na bieżący tydzień (kartka).
  14. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny (film o objawieniach w Lourdes, Niedzielę oraz nowy Mały Gość Niedzielny.
  15. Dzisiaj jest spotkanie Rady Parafialnej.