XXXI Niedziela w ciągu roku A.D. 2018 – 04 listopada 2018 r.

 1. Dziękuję serdecznie za wspólną modlitwę w kościele, a także na cmentarzu, w Uroczystość Wszystkich Świętych oraz wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych.
 2. Modlitwę różańcem wypominkowym odmawiamy od poniedziałku do soboty po Mszy Świętej o godz. 16.00. Kto jeszcze nie złożył kart wypominkowych może to uczynić nawet w dniu wypominek.
 3. Dziękuję Paniom sprzątającym kościół oraz otoczenie Kościoła i Domu Parafialnego, a także Panom za uszczelnienie okien silikonem i uszczelkami (kartka).
 4. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach:
 5. W tym tygodniu wspominamy:

– w piątek – Rocznicę Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej – święto

– w sobotę – Św. Leona Wielkiego papieża

 1. W następną niedzielę 100 rocznica odzyskania Niepodległości przez Polskę. Mszę Świętą w intencji Ojczyzny odprawimy, o godz. 11.00, a po Niej zapraszam na spotkanie patriotyczne. Będziemy także śpiewać pieśni patriotyczne.
 2. W piątek będzie spotkania młodzieży, o godz. 17.30 w Domu Parafialnym, a w sobotę nie będzie spotkania dzieci ponieważ wyjeżdżamy do Lublina, o godz. 9.00 z parkingu przy kościele. Dzieci proszone są o zabranie zniczy na grób patrona szkoły.
 3. Chorych odwiedzę w piątek, od godz. 8.30.
 4. Dzisiaj zapraszam na „Randkę Małżeńską” do Domu Parafialnego, na godz. 15.00. Zapraszam małżeństwa (w różnym wieku) i narzeczonych. Będzie projekcja filmu „Ognioodporni”.
 5. Dzisiaj do ofiarami do puszek wspieramy Kościół w potrzebie. Szczególnie akcję wsparcia dla Syrii i na Ukrainie.
 6. W następną niedzielę tacę przekażemy na budownictwo sakralne w naszej archidiecezji.
 7. Polecamy prasę katolicką: Gość Niedzielny, Niedzielę, Mały Gość Niedzielny, a w nim komiks Skauci Niepodległej.