XXXII niedziela w ciągu roku A.D. 2022 – 06 listopada 2022 r.

1. Dzisiaj ofiarami na tacę wspieramy budujące się kościoły.
  2. Po Mszach Świętych Adoracja Najświętszego Sakramentu.
  3. W następną niedzielę zapraszam na spotkanie o godz. 12.00 Radę Parafialną.
  4. W związku z upływającą pięcioletnią kadencją parafialnych rad duszpasterskich Ksiądz Biskup zarządził wybory na kadencję od 1 stycznia 2023 do 1 stycznia 2028. Do 26 listopada proszę przekazywać w formie pisemnej kandydatury na radnych. Można kartki zostawić w koszyczku pod chórem.
  5. W środę święto rocznicy poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, w czwartek Św. Leona Wielkiego, a w piątek Św. Marcina i rocznica odzyskania niepodległości. Msze Świete tak jak w niedzielę.
  6. Kościół sprzątały (kartka).
  7. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  8. Zachęcamy do zabrania i lektury prasy katolickiej.
  9. W środę odbędzie się pogrzeb ś.p. Stanisława Kroczyńskiego (Msza Święta, godz. 14.00). Polećmy Go Bożemu Miłosierdziu, przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo… Wieczny odpoczynek…