XXXIII Niedziela w ciągu roku A.D. 2020 – 15 listopada 2020 r.

1. Dzisiaj w naszych modlitwach polecamy wszystkich ubogich w Światowym Dniu Ubogich. Ubóstwo przybiera dzisiaj różne wymiary. W czasie epidemii, może być ubóstwo związane z brakiem Boga, sakramentów. Powierzamy w modlitwie także wszystkich będących w izolacji i na kwarantannie, w osamotnieniu. Służę Wam pomocą: gdyby ktoś potrzebował, aby przyjechać do chorego, czy też zrobić zakupy, załatwić jakieś sprawy, to proszę o kontakt telefoniczny lub bezpośredni. Wszystkim życzymy dużo zdrowia i błogosławieństwa Bożego. Dzisiaj jeszcze i jutro zastępuje księży w innej parafii.
  2. Bóg zapłać za wspólną modlitwę różańcem wypominkowym. Wczoraj kończąc poleciłem wszystkich zmarłych, szczególnie czytając imiona i nazwiska tych którzy odeszli z naszej wspólnoty w ostatnich latach.
  3. Mimo, że nie jest zbierana taca, to jednak dziękuję za ofiarność przychodzącym do kościoła. Bóg zapłać także za ofiary indywidualne, w kwocie 200 zł oraz za ofiarę z pieniędzy sprzątających, w kwocie 2000 zł. Z tych pieniędzy został zakupiony już drugi odkurzacz do kościoła (300 zł). Resztę pieniędzy przeznaczamy na nagłośnienie w kościele.
  4. Serdecznie zapraszam Radę Parafialną na spotkanie w kościele, w następną niedzielę po Mszy Świętej o godz. 11.00.
  5. Dziękuję Paniom sprzątającym i dezynfekującym kościół (kartka). Dziękuję za wywiezienie śmieci z cmentarza Panom Tadeuszowi i Tomaszowi.
  6. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  7. Zachęcam do zabrania prasy katolickiej.