XXXIII Niedziela w ciągu roku A.D. 2021 – 14 listopada 2021 r.

1. Dzisiaj w naszych modlitwach polecamy wszystkich ubogich i bezdomnych w Światowym Dniu Ubogich. Ubóstwo przybiera dzisiaj różne wymiary, tym bardziej ważny jest dar modlitwy i ofiary. Dzisiaj także ofiarami na tacę wspieramy budujące się kościoły, a do puszek przy wyjściu z kościoła bezdomnych, którym pomaga Caritas.
  2. Bóg zapłać za wspólną modlitwę różańcem wypominkowym. Jutro kończymy tą modlitwę.
  3. Dzisiaj po Mszy Świętej, o godz. 11.00 w kościele odbędzie się spotkanie Rady Parafialnej.
  4. W środę wspominamy Św. Elżbietę Węgierską, w czwartek bł Karolinę Kózkównę, a w sobotę Św. Rafała Kalinowskiego.
  5. Za tydzień w niedzielę już Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata i odpust w Trawnikach.
  6. Kościół sprzątały (kartka).
  7. Bóg zapłać Panu Kamilowi za użyczenie samochodu a Panu Wiesławowi Staniakowi za pomoc w wywozie śmieci z cmentarza.
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).