Zesłanie Ducha Świętego A.D. 2022 – 05 czerwca 2022 r.

1. Dzisiaj Uroczystością Zesłania Ducha Świętego kończymy okres wielkanocny. Jutro Święto NMP Matki Kościoła – drugi dzień Zielonych Świąt. Jutro też wspominamy bł. Marię Karłowską, której relikwie mamy w naszym kościele.
  2. W środę wspomnienie Św. Jadwigi Królowej, w czwartek święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana, a w sobotę wspomnienie Św. Barnaby.
  3. Za tydzień Uroczystość Najświętszej Trójcy. Ofiary na tacę przekażemy na Seminarium Duchowne.
  4. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd w najbliższą sobotę do Wąwolnicy i do Magicznych Ogrodów. Wyjazd spod kościoła, o godz. 7.00. Koszt ok. 100 zł.
  5. Kościół sprzątały (kartka).
  6. Bóg zapłać za ofiary indywidualne w kwocie 100 zł i 300 zł. Bóg zapłać za pomoc w wywożeniu śmieci z cmentarza Panom: Bogdanowi, Grzegorzowi i Michałowi za użyczenie samochodu.
  7. Za niecałe dwa tyg. Boże Ciało. Pójdziemy od kościoła ulicą Kościelną, a następnie w stronę cmentarza do kapliczki, gdzie zostawimy Figurę Św. Jana Nepomucena, a następnie wrócimy obok źródełka ulicą po Karpatach Dolnych. Bóg zapłać za kolejne prace wykonywane przy remoncie kapliczki.
  8. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  10. Jutro o godz. 14.00 odbędzie się pogrzeb ś.p. Adolfa Zygmunta Baczewskiego. O godz. 13.30 różaniec. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu, przez wstawiennictwo MB.