XV Niedziela w ciągu roku A.D. 2024 – 14 lipca 2024 r.

1. W następną niedzielę po Mszach Świętych będzie poświęcenie pojazdów. Przy tej okazji zbiórka pieniędzy na pomoc misjonarzom w zakupie środków transportu w myśl: „Jeden grosz za jeden przejechany szczęśliwie kilometr”.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Świętego Bonawenturę, we wtorek NMP z Góry Karmel.
  3. Bóg zapłać za dar materialny w kwocie 200 zł.
  4. Serdecznie zapraszam do wspólnego pieszego pielgrzymowania: do Częstochowy (3 dni) – 04 – 06 sierpnia, do Wąwolnicy – 31 sierpnia oraz do Chełma 07 września. Szczegóły są na ulotkach oraz na stronie internetowej. Zachęcam do zapisywania i przekazania komu trzeba.
  5. Na stoliku pod chórem znajdują się karty wypominkowe na różaniec i Mszę Świętą za zmarłych. Uroczystość będzie miała miejsce na cmentarzu parafialnym przed odpustem w niedzielę 18 sierpnia. Różaniec o godz. 16.00. Uroczystości odpustowe natomiast odbędą się w niedzielę 25 sierpnia.
  6. W tym tygodniu nie będzie nabożeństw Maryjnych w środę i sobotę.
  7. W tym tyg. nie będzie czynna kancelaria parafialna. Gdyby była taka konieczność, proszę o kontakt po Mszach Świętych w kościele.
  8. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła (kartka). Bóg zapłać za wykoszenie trawy wkoło parkingu i Kościoła.
  9. Msze Święte w tym tygodniu są sprawowane w następujących intencjach: (kartka).
  11. W minionym tygodniu odbyły się pogrzeby: ś.p. Jerzego Brzyskiego i ś.p. Mieczysława Mrugały. Polećmy Ich Bożemu Miłosierdziu przez wstawiennictwo Matki Bożej. Zdrowaś Maryjo …, Wieczny Odpoczynek …